LoKaOrganic ČELENKA

Kód: 4835/74 4835/86 Zvoľte variant
€25,90 –69 %
LoKaOrganic ČELENKA
€25,90 –69 % €8
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Rozkošná čelenka pre malé parádnice.

Vhodné pre alergikov a deti s citlivou pokožkou. Ušité z bio teplákoviny s certifikátom GOTS, ktorý je šetrný k prírode a ľudskému telu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čelenka, ktorá rozjasní nejednu tváričku nielen počas leta.

Je ušitá z certifikovanej organickej bavlny, ktorá má vynikajúce absorbčné vlastnosti. Navyše je príjemne mäkká na pokožku dieťatka, po spotení hlavičky nealergizuje.

BIOBAVLNA

Organická bavlna je bavlna, ktorá sa vyrába a certifikuje podľa noriem ekologického poľnohospodárstva. Poznáme ju aj pod pojmom biobavlna alebo ekologická bavlna. Pri ekologickej produkcii bavlny sa nepoužívajú žiadne agrochemikálie – umelé pesticídy a hnojivá ani geneticky modifikované osivo (GMO), ktoré majú nepriaznivé účinky na poľnohospodárstvo, katastrofálne následky na poľnohospodárov samotných ako aj životné prostredie.

O ZNAČKE LOKAORGANIC

Lokálna slovenská značka, ktorú tvoria dve mamy. Láskyplná, Organická, Kvalitná, Antialergická. Taká je LoKaOrganic.

Navyše je postavená na hodnotách úcty k ľuďom, k zvieratám a životnému prostrediu. Tie sú pretavené do spôsobu tvorby od výberu dodávateľov organických (bio) látok až po výber krajčírskej dielne. Hra je súčasťou života nielen detí, a preto je srdcom a prvkom tvorby LoKaOrganic. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: